Płyta główna Gigabyte B650 GAMING X AX V2

538,21 zł

11 w magazynie

  • Kurier InPost

od 1 do 3 dni

od 14,99 zł

  • Kurier DHL

od 1 do 3 dni 

od 15,99 zł

  • Marka: Gigabyte
  • Kod dystrybutora: B650 GAMING X AX V2
  • Kod EAN: 4719331860073
  • Gwarancja: 3 lat(a)
  • Stan: Nowy

Opis produktu

Gigabyte B650 GAMING X AX V2 – Twoja baza pod wydajny gaming

Odkryj nową jakość rozgrywki z płytą główną Gigabyte B650 GAMING X AX V2. Zaprojektowana z myślą o entuzjastach wydajności, ta płyta w formacie ATX stanowi solidny fundament dla najnowszych procesorów AMD Ryzen z serii 7000, 8000 oraz 9000. Dzięki zaawansowanej sekcji zasilania i wsparciu dla pamięci DDR5, Twój komputer zyska niespotykaną dotąd stabilność oraz szybkość działania w najbardziej wymagających tytułach.

Gigabyte stawia na nowoczesne rozwiązania, oferując wsparcie dla standardu PCIe 5.0 dla dysków M.2 oraz szybką łączność bezprzewodową Wi-Fi 6E. To idealny wybór dla graczy, którzy nie uznają kompromisów i oczekują niezawodności potwierdzonej 3-letnią gwarancją producenta.

Gotowość na przyszłość z DDR5 i PCIe 5.0

Płyta Gigabyte B650 GAMING X AX V2 wspiera najnowocześniejsze pamięci DDR5 z taktowaniem nawet do 8000 MHz (OC). Dodatkowo, dzięki złączu M.2 zgodnemu z PCIe 5.0, możesz cieszyć się błyskawicznym transferem danych, co znacząco skraca czasy ładowania gier i aplikacji.

Płyta główna Gigabyte B650 GAMING X AX V2

Zaawansowane chłodzenie i stabilność

Zarządzaj temperaturą swojego systemu jak profesjonalista. Płyta oferuje rozbudowane opcje monitorowania wentylatorów, napięć oraz chłodzenia wodnego. Dzięki dedykowanym złączom dla pomp wodnych i wentylatorów, Twój zestaw pozostanie chłodny nawet podczas najbardziej intensywnych sesji gamingowych.

Płyta główna Gigabyte B650 GAMING X AX V2

Łączność bez granic z Wi-Fi 6E

Zapomnij o kablach dzięki wbudowanemu modułowi Wi-Fi 6E oraz Bluetooth 5.3. Gigabyte zapewnia stabilne i szybkie połączenie z siecią, co jest kluczowe w grach online. Dodatkowo, kontroler LAN 2.5 GbE gwarantuje najwyższą przepustowość w przewodowej sieci lokalnej.

Płyta główna Gigabyte B650 GAMING X AX V2

Personalizacja RGB Fusion

Nadaj swojemu komputerowi unikalny charakter dzięki systemowi podświetlenia RGB LED. Płyta posiada 5 złączy dla taśm LED, co pozwala na pełną synchronizację oświetlenia wewnątrz obudowy i stworzenie wymarzonego stanowiska gracza.

Płyta główna Gigabyte B650 GAMING X AX V2

Bogaty zestaw złączy

Gigabyte B650 GAMING X AX V2 oferuje szeroki wachlarz portów, w tym USB 3.2 Gen 2×2 Typu-C, HDMI 2.1 oraz DisplayPort 1.4. Dzięki temu bez problemu podłączysz wszystkie niezbędne akcesoria, monitory o wysokiej rozdzielczości oraz szybkie nośniki danych.

Płyta główna Gigabyte B650 GAMING X AX V2
  • Gniazdo procesora: AM5 (obsługa serii AMD Ryzen 7000/8000/9000)
  • Obsługa pamięci: DDR5 do 8000 MHz (4 sloty, max 256 GB)
  • Łączność: Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3 oraz LAN 2.5 GbE
  • Magazyn danych: 3x M.2 (w tym PCIe 5.0) oraz 4x SATA III
  • Audio: Realtek ALC897 (7.1 kanałów)
  • Format: ATX z zaawansowanym systemem chłodzenia
  • Dodatki: Wsparcie dla RAID 0, 1, 10 oraz podświetlenie RGB

Bezpieczeństwo i certyfikacja (GPSR)

Dane producenta:
GIGABYTE TECHNOLOGY CO., LTD., No.6, Baoqiang Rd., Xindian Dist., New Taipei City 231, Taiwan

Podmiot odpowiedzialny w UE:
G.B.T. Technology Trading GmbH, Bullenkoppel 16, 22047 Hamburg, Germany

EAN produktu: 4719331860073

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Produkt zawiera komponenty elektroniczne wrażliwe na wyładowania elektrostatyczne. Montaż powinien być przeprowadzony przy wyłączonym zasilaniu. Unikaj kontaktu z cieczami, aby zapobiec zwarciom. Nie demontuj urządzenia samodzielnie, gdyż grozi to utratą gwarancji oraz uszkodzeniem komponentów. Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych.

Specyfikacja

Parametry techniczne

Czas wysyłki (w godzinach)24
Okres gwarancji3 lat(a)
ProcesorAMD Ryzen 9000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 7000 Series
Producent procesoraAMD
Gniazdo procesoraGniazdo AM5
Obsługiwane gniazda procesoraGniazdo AM5
Maksymalna rozdzielczość4096 x 2160 px
Wersja DirectX12.0
HDCPTak
Obsługa przetwarzania równoległegoNieobsługiwany
Obsługiwane prędkości zegara pamięci4400 MHz, 6000 MHz, 5600 MHz, 6400 MHz, 7200, 8000, 7800, 7600, 4800 MHz, 7000, 5200 MHz, 6200 MHz, 6600, 6800
Ilość gniazd pamięci4
Obsługiwane rodzaje pamięciDDR5-SDRAM
Maksymalna pojemność pamięci256 GB
Pamięć niebuforowanaTak
Typ slotów pamięciDIMM
Obsługa kanałów pamięciDwukanałowy
Maksymalna pamięć wewnętrzna na gniazdo64 GB
Obsługiwana prędkość zegara pamięci (maks.)8000 MHz
Kompatybilność ECCNon-ECC
Monitorowanie stanu komputeraWentylator, Napięcie, Water cooling, Temperatura
Obsługiwane systemy operacyjne WindowsWindows 10 x64, Windows 11 x64
Format płyty głównejATX
Rodzina płyt z chipsetamiAMD
Rodzaj zasilaniaATX
Układ audioRealtek ALC897
Układ płyty głównejAMD B650
Kolor produktuBrązowy
Kanały wyjścia audio7.1 kan.
Głębokość produktu244 mm
Szerokość produktu305 mm
Wysokość produktu35 mm
Złącze audio na przednim paneluTak
Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)1
Złącze zasilania 12VTak
Ilość złączy SATA III4
Gniazdo zasilania ATX (24-pin)Tak
Złącza USB 3.2 Gen 2x21
Złącze na panelu przednimTak
Liczba złączy wentylatora CPU2
LED RGBTak
Złącze zasilacza EPS (8-pin)Tak
Liczba złączy RGB LED5
Złącze wentylatora procesoraTak
Liczba złączy wentylatorów obudowy3
Złącze TPMTak
Złącze Serial port1
Liczba złączy zasilania EPS (8-pin)1
Liczba złączy pompy wodnej2
Ilość gniazd USB 2.02
BluetoothTak
Kontroler LANRealtek RTL8125
Przewodowa sieć LANTak
Standardy Wi- FiWi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, 802.11a, 802.11b, Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 4 (802.11n)
Podstawowy standard Wi-FiWi-Fi 6E (802.11ax)
Rodzaj interfejsu sieci Ethernet2.5 Gigabit Ethernet
Wi-FiTak
Wersja Bluetooth5.3
Model kontrolera WLANRealtek RTL8852CE
Typ BIOSUEFI AMI
Zworka clear CMOSTak
Wersja interfejsu zarządzania pulpitem (DMI)2.7
Szerokość opakowania335 mm
Wysokość opakowania80 mm
Głębokość opakowania270 mm
Waga wraz z opakowaniem2,16 kg
Dołączone oprogramowanieNorton Internet Security (OEM version) LAN bandwidth management software
Dołączona antenaTak
Dołączone śrubyTak
Baterie w zestawieTak
Wspierane interfejsy dysków twardychM.2, SATA III
Usługa RAIDTak
Liczba obsługiwanych HDD4
Poziomy RAID0, 1, 10
Obsługiwane rodzaje dyskówHDD & SSD
Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci7
Ilość portów HDMI1
Wersja HDMI2.1
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45)1
Wersja DisplayPort1.4
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A3
Wyjścia słuchawkowe1
MikrofonTak
Ilość DisplayPort1
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A1
Wejście linioweTak
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C1
Liczba portów USB 2.03
Wtyczka Jack anteny WiFi-AP2
Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x)1
3. M.2 najwyższa generacja PCI Express4.0
2. M.2 najwyższa generacja PCI Express4.0
2. największy rozmiar klucza M.225110
Liczba gniazd M.2 (M)3
1. M.2 najwyższa generacja PCI Express5.0
Gniazda PCI Express x16 (Gen 3.x)2
1. największy rozmiar klucza M.225110
3. największy rozmiar klucza M.225110
Typ obsługiwanych bateriiCR2032
Rodzaj bateriiLithium-Manganese Dioxide (LiMnO2)
Ilość komór baterii1
Waga akumulatora litowego0,07 g
Waga baterii/akumulatora3 g
Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną)1 szt.
Kraj pochodzeniaChiny
OstrzeżeniaUtylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych., Unikaj kontaktu z cieczami, aby zapobiec uszkodzeniom elektronicznym., Nie demontować, aby uniknąć uszkodzenia wewnętrznych komponentów oraz utraty gwarancji.
pkwiu26.20.40.0

Opinie klientów

0 recenzji
0
0
0
0
0

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.