Płyta główna MSI B760 GAMING PLUS WIFI

538,21 zł

30 w magazynie

  • Kurier InPost

od 1 do 3 dni

od 14,99 zł

  • Kurier DHL

od 1 do 3 dni 

od 15,99 zł

  • Marka: MSI
  • Kod dystrybutora: 7D98-007R
  • Kod EAN: 4711377086561
  • Gwarancja: 12 m-cy
  • Stan: Nowy

Opis produktu

Płyta główna MSI B760 GAMING PLUS WIFI – Moc i stabilność w Twoim centrum dowodzenia

Odkryj nowy wymiar wydajności z płytą główną MSI B760 GAMING PLUS WIFI, zaprojektowaną z myślą o najbardziej wymagających graczach i profesjonalistach. Dzięki zaawansowanemu wsparciu dla procesorów Intel oraz nowoczesnych pamięci DDR5, ten komponent stanie się niezawodnym fundamentem Twojego nowego komputera, gwarantując płynną pracę w każdej sytuacji.

Niezależnie od tego, czy toczysz zacięte boje w najnowszych grach AAA, czy pracujesz nad zaawansowanymi projektami, marka MSI zapewnia najwyższą jakość wykonania, stabilność oraz łączność na najwyższym poziomie dzięki wbudowanemu modułowi Wi-Fi 6E i szybkiemu interfejsowi LAN.

Obsługa najnowszych pamięci DDR5

Wejdź w erę ultraszybkiej pamięci RAM. Płyta MSI obsługuje nowoczesne moduły DDR5 w układzie dwukanałowym, pozwalając na rozbudowę aż do imponujących 192 GB. Zapewnij swoim aplikacjom i grom błyskawiczny dostęp do danych oraz maksymalną przepustowość.

Płyta główna MSI B760 GAMING PLUS WIFI

Błyskawiczna łączność Wi-Fi 6E oraz 2.5G LAN

Zapomnij o lagach i opóźnieniach. Zintegrowana karta sieciowa Dragon RTL8125BG 2.5 Gigabit Ethernet oraz nowoczesny standard Wi-Fi 6E (802.11ax) wraz z technologią Bluetooth 5.3 dostarczają stabilne, superszybkie połączenie bezprzewodowe i przewodowe do płynnego gamingu online.

Płyta główna MSI B760 GAMING PLUS WIFI

Wszechstronne opcje magazynowania danych

Dzięki dwóm gniazdom M.2 oraz czterem portom SATA III zyskujesz ogromną elastyczność w doborze dysków. Obsługa macierzy RAID (0, 1, 5, 10) pozwala na dodatkowe zabezpieczenie najważniejszych plików lub maksymalizację prędkości zapisu i odczytu.

Płyta główna MSI B760 GAMING PLUS WIFI

Bogaty zestaw portów i nowoczesne standardy

Płyta oferuje bogaty panel tylny z portami USB 3.2 Gen 2 (w tym szybki Typu-C), wyjścia wideo HDMI 2.1 oraz DisplayPort 1.4 do obsługi zintegrowanej grafiki. Złącze S/PDIF gwarantuje krystalicznie czysty dźwięk przestrzenny 7.1 dzięki zaawansowanemu układowi Realtek ALC897.

Płyta główna MSI B760 GAMING PLUS WIFI

Format ATX i solidna sekcja zasilania

Standardowy format ATX (304,8 x 243,8 mm) zapewnia mnóstwo przestrzeni na karty rozszerzeń PCIe (w tym sloty w standardzie Gen 4) oraz bezproblemowy montaż w większości obudów komputerowych. MSI dba o każdy detal, by zapewnić długą i bezawaryjną żywotność sprzętu.

Płyta główna MSI B760 GAMING PLUS WIFI
  • Gniazdo LGA 1700 kompatybilne z procesorami Intel Core, Pentium Gold i Celeron
  • Obsługa pamięci RAM DDR5 (do 192 GB w trybie dwukanałowym)
  • Nowoczesna łączność bezprzewodowa Wi-Fi 6E oraz Bluetooth 5.3
  • Wydajna karta sieciowa 2.5G LAN (Dragon RTL8125BG)
  • 2 gniazda M.2 oraz 4 porty SATA III z obsługą RAID
  • Format ATX z szerokimi możliwościami rozbudowy (PCIe 4.0)
  • Wysokiej jakości 7-kanałowy układ audio Realtek ALC897 z wyjściem S/PDIF

Bezpieczeństwo i certyfikacja (GPSR)

Dane producenta:
Micro-Star International Co., Ltd. (MSI), No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Tajwan

Podmiot odpowiedzialny w UE:
MSI Computer, Eindhoven, Holandia (lub lokalny autoryzowany dystrybutor na terenie UE)

EAN produktu: 4711377086561

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Przed rozpoczęciem jakiejkolwiek konserwacji lub montażu, odłącz produkt od źródła zasilania. Unikaj bezpośredniego kontaktu z elektroniką, aby zapobiec uszkodzeniom elektrostatycznym. Nie wyrzucaj płyty głównej do zwykłego śmietnika; produkt wymaga specjalnej utylizacji.

Specyfikacja

Parametry techniczne

Producent procesoraIntel
ProcesorIntel® Celeron®, Intel® Pentium® Gold
Gniazdo procesoraLGA 1700
Obsługiwane rodzaje pamięciDDR5-SDRAM
Obsługa kanałów pamięciDwukanałowy
Maksymalna pojemność pamięci192 GB
Typ slotów pamięciDIMM
Ilość gniazd pamięci4
Układ płyty głównejIntel B760
Układ audioRealtek ALC897
Rodzina płyt z chipsetamiIntel
Kanały wyjścia audio7.1 kan.
Format płyty głównejATX
Obsługiwane systemy operacyjne WindowsWindows 11 x64, Windows 10 x64
Szerokość produktu243,8 mm
Głębokość produktu304,8 mm
Ilość złączy SATA III4
Ilość gniazd USB 2.04
Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)3
Gniazdo S/PDIFTak
Złącze TPMTak
BluetoothTak
Przewodowa sieć LANTak
Podstawowy standard Wi-FiWi-Fi 6E (802.11ax)
Wersja Bluetooth5.3
Rodzaj interfejsu sieci Ethernet2.5 Gigabit Ethernet
Kontroler LANDragon RTL8125BG
Wi-FiTak
Wspierane interfejsy dysków twardychM.2, SATA
Poziomy RAID10, 5, 1, 0
Usługa RAIDTak
Ilość DisplayPort1
Liczba portów USB 2.04
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A2
Wersja DisplayPort1.4
Wersja HDMI2.1
Port wyjścia S/PDIFTak
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C1
Ilość portów HDMI1
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45)1
Liczba gniazd M.2 (M)2
Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x)2
PCI Express x1 slots3
PCI Express x16 gniazda2
Gniazda PCI Express x1 (Gen 3.x)3
OstrzeżeniaNie wyrzucaj płyty głównej do zwykłego śmietnika; produkt wymaga specjalnej utylizacji., Unikaj bezpośredniego kontaktu z elektroniką, aby zapobiec uszkodzeniom elektrostatycznym., Przed rozpoczęciem jakiejkolwiek konserwacji lub montażu, odłącz produkt od źródła zasilania.
pkwiu26.20.40.0

Opinie klientów

0 recenzji
0
0
0
0
0

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.