Płyta główna MSI PRO Z890-S WIFI6E

905,69 zł

Brak w magazynie

  • Kurier InPost

od 1 do 3 dni

od 14,99 zł

  • Kurier DHL

od 1 do 3 dni 

od 15,99 zł

  • Marka: MSI
  • Kod dystrybutora: PRO Z890-S WIFI6E
  • Kod EAN: 4711377427425
  • Gwarancja: 12 m-cy
  • Stan: Nowy

Opis produktu

MSI PRO Z890-S WIFI6E – Nowoczesna moc dla wymagających

Poznaj płytę główną MSI PRO Z890-S WIFI6E, która została stworzona z myślą o użytkownikach poszukujących najwyższej wydajności, niezawodności i nowoczesnych technologii. Dzięki gniazdu LGA 1851 oraz pełnej kompatybilności z procesorami Intel Core Ultra (Series 2), sprzęt ten stanowi solidny fundament pod budowę potężnego komputera stacjonarnego.

Format ATX, zaawansowane wsparcie dla pamięci DDR5 oraz bogaty zestaw złączy czynią z tej płyty idealny wybór zarówno do profesjonalnych stacji roboczych, jak i nowoczesnych zestawów gamingowych, gwarantując stabilność podczas najbardziej wymagających zadań.

Wydajność DDR5 nowej generacji

Płyta główna MSI PRO Z890-S WIFI6E oferuje wsparcie dla dwukanałowej pamięci RAM DDR5 o imponującej prędkości aż do 8800 MHz (OC) oraz maksymalnej pojemności do 256 GB. Cztery sloty DIMM pozwalają na elastyczną rozbudowę pamięci, co przekłada się na płynną wielozadaniowość i błyskawiczne ładowanie aplikacji.

Płyta główna MSI PRO Z890-S WIFI6E

Superszybka łączność Wi-Fi 6E i LAN 2.5G

Bądź zawsze w czołówce dzięki zaawansowanemu modułowi Wi-Fi 6E oraz technologii Bluetooth 5.3, które zapewniają bezprzewodowe połączenie o najwyższej prędkości i minimalnych opóźnieniach. Dla miłośników stabilnych połączeń przewodowych przygotowano ultra-szybki port 2.5 Gigabit Ethernet.

Płyta główna MSI PRO Z890-S WIFI6E

Wszechstronne opcje magazynowania danych

Dzięki trzem gniazdom M.2 oraz czterem portom SATA III z obsługą macierzy RAID (0, 1, 5, 10), płyta główna MSI pozwala na stworzenie niezwykle szybkiej i bezpiecznej przestrzeni dyskowej na Twoje gry, pliki oraz profesjonalne projekty.

Płyta główna MSI PRO Z890-S WIFI6E

Nowoczesne sloty PCI Express dla kart graficznych

Zainstaluj najwydajniejsze karty graficzne dzięki wzmocnionemu gniazdu PCI Express x16 zgodnemu ze standardem Gen 5. Dodatkowe sloty PCIe w wersjach Gen 4 pozwalają na podłączenie szerokiej gamy kart rozszerzeń, zapewniając pełną gotowość na przyszłe rozbudowy systemu.

Płyta główna MSI PRO Z890-S WIFI6E

Bogaty panel I/O i zaawansowany dźwięk

Podłączaj akcesoria bez ograniczeń dzięki licznym portom USB, w tym szybkiemu USB 3.2 Gen 2×2 Typu-C. Układ audio Realtek ALC897 gwarantuje krystalicznie czysty dźwięk przestrzenny w standardzie 7.1, podnosząc komfort podczas grania oraz oglądania filmów.

Płyta główna MSI PRO Z890-S WIFI6E
  • Obsługa procesorów Intel Core Ultra (Series 2) na gniazdie LGA 1851
  • Chipset Intel Z890 w formacie ATX
  • Wsparcie dla pamięci DDR5 o taktowaniu do 8800 MHz (OC) i pojemności do 256 GB
  • Łączność bezprzewodowa Wi-Fi 6E oraz Bluetooth 5.3
  • Szybka sieć przewodowa 2.5 Gigabit Ethernet
  • 3 gniazda M.2 oraz 4 porty SATA III z obsługą RAID
  • Nowoczesne porty USB, w tym USB 3.2 Gen 2×2

Bezpieczeństwo i certyfikacja (GPSR)

Dane producenta:
Micro-Star International Co., Ltd. (MSI), No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Tajwan

Podmiot odpowiedzialny w UE:
MSI Computer NL B.V., Eindhoven, Holandia / MSI, Rondo ONZ 1, 00-124 Warszawa, Polska

EAN produktu: 4711377427425

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Produkt zawiera wrażliwe elementy elektroniczne podatne na wyładowania elektrostatyczne (ESD). Montażu należy dokonywać przy odłączonym zasilaniu sieciowym, najlepiej z użyciem opaski antystatycznej. Unikać kontaktu płyty głównej z wilgocią oraz płynami. Produkt przeznaczony wyłącznie do montażu wewnątrz kompatybilnej obudowy komputerowej przez osoby posiadające odpowiednią wiedzę techniczną.

Specyfikacja

Parametry techniczne

Czas wysyłki (w godzinach)24
Obsługiwane gniazda procesoraLGA 1851
Producent procesoraIntel
Gniazdo procesoraLGA 1851 (Socket V1)
ProcesorIntel Core Ultra (Series 2)
Maksymalna pojemność pamięci256 GB
Obsługiwane prędkości zegara pamięci6200 MHz, 4800 MHz, 5800 MHz, 5200 MHz, 5400 MHz, 6000 MHz, 7200, 5600 MHz, 6400 MHz, 5000 MHz, 8800 MHz
Kompatybilność ECCNon-ECC
Obsługa kanałów pamięciDwukanałowy
Obsługiwane rodzaje pamięciDDR5-SDRAM
Obsługiwana prędkość zegara pamięci (maks.)8800 MHz
Ilość gniazd pamięci4
Typ slotów pamięciDIMM
Układ audioRealtek ALC897
Rodzina płyt z chipsetamiIntel
Format płyty głównejATX
Kanały wyjścia audio7.1 kan.
Układ płyty głównejIntel Z890
Kolor produktuCzarny
Obsługiwane systemy operacyjne WindowsWindows 11
Szerokość produktu243,8 mm
Głębokość produktu304,8 mm
Ilość złączy SATA III4
Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)4
Gniazdo zasilania ATX (24-pin)Tak
Złącza USB 3.2 Gen 2x21
Złącze zasilacza EPS (8-pin)Tak
Liczba złączy zasilania EPS (8-pin)2
Ilość gniazd USB 2.04
Łączna liczba złączy SATA4
BluetoothTak
Standardy Wi- FiWi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax), 802.11g, 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b
Podstawowy standard Wi-FiWi-Fi 6E (802.11ax)
Rodzaj interfejsu sieci Ethernet2.5 Gigabit Ethernet
Wersja Bluetooth5.3
Wi-FiTak
Przewodowa sieć LANTak
Wspierane interfejsy dysków twardychM.2, SATA III
Usługa RAIDTak
Obsługiwane rodzaje dyskówHDD & SSD
Poziomy RAID0, 1, 10, 5
Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci3
Liczba obsługiwanych HDD4
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45)1
Wersja DisplayPort1.4
Ilość DisplayPort1
Wersja HDMI2.1
Ilość portów HDMI1
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A6
Liczba gniazd M.2 (M)3
Gniazda PCI Express x1 (Gen 4.x)1
Gniazda PCI Express x4 (Gen 4.x)2
Gniazda PCI Express x16 (Gen 5.x)1
pkwiu26.20.40.0

Opinie klientów

0 recenzji
0
0
0
0
0

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.