Płyta główna Asrock B850 PRO-A WIFI

580,49 zł

2 w magazynie

  • Kurier InPost

od 1 do 3 dni

od 14,99 zł

  • Kurier DHL

od 1 do 3 dni 

od 15,99 zł

  • Marka: Asrock
  • Kod dystrybutora: B850 PRO-A WIFI
  • Kod EAN: 4711581490192
  • Gwarancja: 12 m-cy
  • Stan: Nowy

Opis produktu

Asrock B850 PRO-A WIFI – Nowoczesna moc dla Twojego PC

Odkryj nową jakość komputerowej wydajności z zaawansowaną płytą główną Asrock B850 PRO-A WIFI. Stworzona z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, łączy w sobie nowoczesne technologie oraz niezawodność, stanowiąc solidny fundament pod budowę potężnego komputera do gier, pracy twórczej i codziennych zadań.

Dzięki wsparciu dla najnowszych procesorów z serii AMD Ryzen (7000, 8000 oraz 9000) na gniazdo AM5 oraz obsłudze superszybkich pamięci DDR5, Asrock B850 PRO-A WIFI otwiera przed Tobą drzwi do świata nieskończonych możliwości i płynnego działania każdego systemu.

Pełna moc procesorów AMD Ryzen™

Płyta główna Asrock B850 PRO-A WIFI w pełni obsługuje najnowsze procesorów AMD Ryzen z serii 7000, 8000 oraz 9000 na nowoczesnym gniazdo AM5. Zapewnia to maksymalną wydajność obliczeniową, stabilność oraz gotowość na najbardziej wymagające aplikacje i gry nowej generacji.

Płyta główna Asrock B850 PRO-A WIFI

Błyskawiczna pamięć DDR5 i ogromna pojemność

Wykorzystaj potencjał dwukanałowej pamięci RAM typu DDR5. Płyta posiada 4 gniazda DIMM, obsługujące aż do 256 GB pamięci niebuforowanej z obsługą ECC lub Non-ECC, co gwarantuje niesamowitą prędkość przesyłu danych i stabilność wielozadaniowej pracy.

Płyta główna Asrock B850 PRO-A WIFI

Najnowszy standard PCI Express i dyski M.2

Dzięki licznym gniazdom M.2 (w tym obsłudze najnowszej generacji PCIe 5.0) oraz zaawansowanym slotom PCI Express x16, Asrock B850 PRO-A WIFI pozwala na montaż ultraszybkich dysków SSD NVMe oraz najwydajniejszych kart graficznych, zapewniając minimalne czasy ładowania systemów i gier.

Płyta główna Asrock B850 PRO-A WIFI

Szybka łączność Wi-Fi 6E oraz 2.5G LAN

Zapomnij o opóźnieniach. Zintegrowana karta sieciowa w standardzie Wi-Fi 6E oraz przewodowy kontroler 2.5 Gigabit Ethernet (Dragon RTL8125BG) gwarantują błyskawiczny, stabilny dostęp do internetu oraz płynną rozgrywkę w grach sieciowych i bezproblemowe przesyłanie strumieniowe w najwyższej rozdzielczości.

Płyta główna Asrock B850 PRO-A WIFI

Bogaty panel I/O i zaawansowane opcje audio

Płyta Asrock B850 PRO-A WIFI oferuje szeroki wachlarz portów, w tym liczne złącza USB (w tym USB Type-C i USB 3.2 Gen 2×2), wyjście HDMI 2.1 obsługujące rozdzielczość do 4K, a także układ audio Realtek ALC897 zapewniający krystalicznie czysty, 7-kanałowy dźwięk przestrzenny.

Płyta główna Asrock B850 PRO-A WIFI
Płyta główna Asrock B850 PRO-A WIFI
  • Obsługa procesorów: AMD Ryzen serii 7000, 8000 i 9000 (Gniazdo AM5)
  • Chipset: AMD B850, format ATX
  • Pamięć RAM: 4x DIMM DDR5, obsługa do 256 GB pamięci dwukanałowej
  • Łączność bezprzewodowa: Wi-Fi 6E (802.11ax) oraz Bluetooth 5.2
  • Sieć przewodowa: 2.5 Gigabit Ethernet (Dragon RTL8125BG)
  • Gniazda M.2 i PCIe: Obsługa dysków PCIe 4.0/5.0 oraz szybkich interfejsów graficznych
  • Audio: 7-kanałowy kodek Realtek ALC897

Bezpieczeństwo i certyfikacja (GPSR)

Dane producenta:
ASRock Inc., 2F., No.37, Sec. 2, Jhongyang S. Rd., Beitou District, Taipei City 112, Taiwan

Podmiot odpowiedzialny w UE:
ASRock EUROPE B.V., Bijsterhuizen 11-11, 6546 AR Nijmegen, The Netherlands

EAN produktu: 4711581490192

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Produkt zawiera wrażliwe podzespoły elektroniczne podatne na wyładowania elektrostatyczne (ESD). Montażu należy dokonywać przy odłączonym zasilaniu sieciowym, najlepiej na macie antystatycznej. Unikać kontaktu płyty z wilgocią oraz płynami. Produkt przeznaczony wyłącznie do montażu w kompatybilnych obudowach komputerowych przez osoby posiadające odpowiednią wiedzę techniczną.

Specyfikacja

Parametry techniczne

Czas wysyłki (w godzinach)24
Obsługiwane gniazda procesoraGniazdo AM5
Producent procesoraAMD
ProcesorAMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, AMD Ryzen 7000 Series
Gniazdo procesoraGniazdo AM5
Obsługa przetwarzania równoległegoNieobsługiwany
Maksymalna rozdzielczość3840 x 2160 px
HDCPTak
Pamięć niebuforowanaTak
Maksymalna pojemność pamięci256 GB
Obsługiwane rodzaje pamięciDDR5-SDRAM
Ilość gniazd pamięci4
Obsługa kanałów pamięciDwukanałowy
Typ slotów pamięciDIMM
Kompatybilność ECCECC lub Non-ECC
CertyfikatyFCC, CE, ErP/EuP
Układ płyty głównejAMD B850
Format płyty głównejATX
Rodzina płyt z chipsetamiAMD
Układ audioRealtek ALC897
Kanały wyjścia audio7.1 kan.
Kolor produktuCzarny
Obsługiwane systemy operacyjne WindowsWindows 10 x64, Windows 11 x64
Głębokość produktu244 mm
Szerokość produktu305 mm
Złącze wentylatora procesoraTak
Ilość gniazd USB 2.02
Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)1
Gniazdo zasilania ATX (24-pin)Tak
Złącze audio na przednim paneluTak
Ilość złączy SATA III4
Złącze zasilacza EPS (8-pin)Tak
Liczba złączy wentylatorów obudowy4
Złącze TPMTak
LED RGBTak
Liczba złączy zasilania EPS (8-pin)2
Złącze zasilania 12VTak
Liczba złączy wentylatora CPU2
Liczba złączy RGB LED1
Liczba złączy pompy wodnej1
Złącza USB 3.2 Gen 2x21
BluetoothTak
Kontroler LANDragon RTL8125BG
Standardy Wi- FiWi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax), 802.11b
Przewodowa sieć LANTak
Rodzaj interfejsu sieci Ethernet2.5 Gigabit Ethernet
Wi-FiTak
Podstawowy standard Wi-FiWi-Fi 6E (802.11ax)
Wersja Bluetooth5.2
Typ BIOSUEFI AMI
PrzewodySATA
Dołączona antenaTak
Wspierane interfejsy dysków twardychPCI Express 4.0, PCI Express 5.0, SATA III
Obsługiwane rodzaje dyskówHDD & SSD
Poziomy RAID10, 1, 0
Usługa RAIDTak
Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci8
Liczba portów USB 2.06
Obsługiwany typ USBUSB Type-C, USB Typu-A
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45)1
Wejście linioweTak
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C1
Ilość portów HDMI1
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C1
Wyjścia słuchawkowe3
Wtyczka Jack anteny WiFi-AP2
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A4
MikrofonTak
Wersja HDMI2.1
Liczba gniazd M.2 (M)4
2. największy rozmiar klucza M.22280
3. M.2 najwyższa generacja PCI Express4.0
2. M.2 najwyższa generacja PCI Express4.0
4. największy rozmiar klucza M.22280
Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x)1
1. M.2 najwyższa generacja PCI Express5.0
1. największy rozmiar klucza M.22280
4. M.2 najwyższa generacja PCI Express4.0
3. największy rozmiar klucza M.22280
Gniazda PCI Express x16 (Gen 5.x)1
pkwiu26.20.40.0

Opinie klientów

0 recenzji
0
0
0
0
0

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.