Płyta główna ASRock B860M Pro-A WiFi

486,18 zł

15 w magazynie

  • Kurier InPost

od 1 do 3 dni

od 14,99 zł

  • Kurier DHL

od 1 do 3 dni 

od 15,99 zł

  • Marka: Asrock
  • Kod dystrybutora: B860M Pro-A WiFi
  • Kod EAN: 4711581490307
  • Gwarancja: 12 m-cy
  • Stan: Nowy

Opis produktu

Płyta główna ASRock B860M Pro-A WiFi – Moc i nowoczesność dla Twojego PC

Odkryj nowy wymiar wydajności z zaawansowaną płytą główną ASRock B860M Pro-A WiFi, stworzoną z myślą o najnowszych procesorach Intel w obudowach typu Micro ATX. Ten model łączy w sobie potężne wsparcie dla podzespołów najnowszej generacji, stabilność oraz wyjątkowy design, który idealnie dopełni każdą nowoczesną konfigurację sprzętową.

Niezależnie od tego, czy budujesz wydajną stację roboczą, czy komputer do nowoczesnych gier, ASRock dostarcza niezawodną platformę wyposażoną w najnowsze technologie łączności oraz zaawansowane opcje rozbudowy pamięci i dysków.

Gotowość na procesory Intel LGA 1851

Płyta główna ASRock B860M Pro-A WiFi w pełni obsługuje gniazdo LGA 1851, co pozwala na bezproblemową instalację najnowszych procesorów Intel. Zyskaj maksymalną moc obliczeniową do najbardziej wymagających zadań, stabilną pracę systemu oraz pełny potencjał do codziennej pracy i rozrywki.

Płyta główna ASRock B860M Pro-A WiFi

Superszybka pamięć DDR5 i obsługa do 256 GB

Wyposażona w cztery sloty DIMM z obsługą dwukanałowej pamięci DDR5, płyta oferuje niesamowitą przepustowość oraz możliwość rozbudowy RAM-u aż do 256 GB. Pamięć niebuforowana Non-ECC zapewnia optymalną responsywność systemu i płynne działanie wielu aplikacji jednocześnie.

Płyta główna ASRock B860M Pro-A WiFi

Najnowocześniejsze dyski M.2 z obsługą PCIe 5.0

Zainstaluj błyskawiczne dyski nowej generacji dzięki trzem gniazdom M.2, z których pierwsze wspiera najnowszy standard PCI Express 5.0. Dodatkowe interfejsy SATA III oraz obsługa macierzy RAID (0, 1, 5, 10) gwarantują elastyczność i bezpieczeństwo Twoich danych.

Płyta główna ASRock B860M Pro-A WiFi

Zaawansowana łączność: Wi-Fi i 2.5G LAN

Zapomnij o lagach i opóźnieniach. Dzięki wbudowanemu modułowi Wi-Fi, Bluetooth oraz ultraszybkiemu kontrolerowi Dragon RTL8125BG 2.5 Gigabit Ethernet, ASRock B860M Pro-A WiFi zapewnia stabilne, bezprzewodowe połączenie oraz błyskawiczny transfer danych w sieci przewodowej.

Płyta główna ASRock B860M Pro-A WiFi

Personalizacja LED RGB i bogaty panel I/O

Stwórz unikalny klimat w swojej obudowie dzięki wbudowanemu podświetleniu LED RGB. Bogaty zestaw portów, w tym nowoczesne złącza USB Type-C, podwójny port HDMI 2.1 oraz przycisk Flashback BIOS, sprawiają, że obsługa i rozbudowa komputera są niezwykle proste i intuicyjne.

Płyta główna ASRock B860M Pro-A WiFi
Płyta główna ASRock B860M Pro-A WiFi

Kluczowe Parametry:

  • Gniazdo procesora: LGA 1851 (obsługa procesorów Intel)
  • Chipset: Intel B860 w formacie Micro ATX (244 x 244 mm)
  • Obsługa pamięci: 4x DIMM DDR5-SDRAM, dwukanałowa, do 256 GB
  • Rozbudowa pamięci masowej: 3x gniazdo M.2 (w tym 1x PCIe 5.0), 4x SATA III
  • Łączność sieciowa: Wi-Fi, Bluetooth oraz 2.5 Gigabit Ethernet (Dragon RTL8125BG)
  • Audio i grafika: 7.1-kanałowy układ Realtek ALC897, 2x port HDMI 2.1
  • Dodatkowe funkcje: Podświetlenie LED RGB, przycisk Flashback BIOS, obsługa RAID

Bezpieczeństwo i certyfikacja (GPSR)

Dane producenta:
ASRock Incorporation, 2F., No.37, Sec. 2, Jhongyang S. Rd., Beitou District, Taipei City 112, Taiwan

Podmiot odpowiedzialny w UE:
ASRock Europe B.V., Bijsterhuizen 11-11, 6546 AR Nijmegen, Holandia

EAN produktu: 4711581490307

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Nie otwieraj ani nie modyfikuj płyty głównej, aby zapobiec wyładowaniom elektrostatycznym oraz uszkodzeniom podzespołów. Przy utylizacji produktu postępuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi recyklingu elektrośmieci. W przypadku problemów z instalacją lub konfiguracją, skontaktuj się z wykwalifikowanym serwisem komputerowym.

Specyfikacja

Parametry techniczne

Gniazdo procesoraLGA 1851 (Socket V1)
Producent procesoraIntel
Obsługiwane gniazda procesoraLGA 1851
Maksymalna pojemność pamięci256 GB
Obsługa kanałów pamięciDwukanałowy
Pamięć niebuforowanaTak
Kompatybilność ECCNon-ECC
Typ slotów pamięciDIMM
Obsługiwane rodzaje pamięciDDR5-SDRAM
Ilość gniazd pamięci4
CertyfikatyFCC, CE, ErP/EuP
Układ audioRealtek ALC897
Rodzina płyt z chipsetamiIntel
Układ płyty głównejIntel B860
Format płyty głównejMicro ATX
Kanały wyjścia audio7.1 kan.
Obsługiwane systemy operacyjne WindowsWindows 11 x64
Głębokość produktu244 mm
Szerokość produktu244 mm
Ilość złączy SATA III4
Gniazdo zasilania ATX (24-pin)Tak
Ilość gniazd USB 2.02
Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)1
Złącze wentylatora procesoraTak
Liczba złączy pompy wodnej1
Liczba złączy wentylatora CPU2
Liczba złączy wentylatorów obudowy3
Złącze TPMTak
Złącze zasilania 12VTak
LED RGBTak
Przewodowa sieć LANTak
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN10,100,1000,2500 Mbit/s
Wi-FiTak
Kontroler LANDragon RTL8125BG
BluetoothTak
Rodzaj interfejsu sieci Ethernet2.5 Gigabit Ethernet
Typ BIOSUEFI AMI
Wspierane interfejsy dysków twardychM.2, PCI Express 4.0, SATA III
Obsługiwane rodzaje dyskówHDD & SSD
Poziomy RAID0, 5, 10, 1
Usługa RAIDTak
Liczba portów USB 2.02
Wersja HDMI2.1
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45)1
Obsługiwany typ USBUSB Type-C, USB Typu-A
Ilość portów HDMI2
Przycisk Flashback BIOSTak
Ilość portów USB 3.2 Gen 13
Ilość anten2
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C1
Liczba gniazd M.2 (M)3
1. M.2 najwyższa generacja PCI Express5.0
1. największy rozmiar klucza M.22280
OstrzeżeniaNie otwieraj ani nie modyfikuj płyty głównej, aby zapobiec uszkodzeniom., Przy utylizacji produktu, postępuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi recyklingu elektroniki., W przypadku problemów z instalacją, skontaktuj się z wykwalifikowanym serwisem.
pkwiu26.20.40.0

Opinie klientów

0 recenzji
0
0
0
0
0

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.