Płyta główna Asrock H810M-H

267,48 zł

30 w magazynie

  • Kurier InPost

od 1 do 3 dni

od 14,99 zł

  • Kurier DHL

od 1 do 3 dni 

od 15,99 zł

  • Marka: Asrock
  • Kod dystrybutora: H810M-H
  • Kod EAN: 4711581490833
  • Gwarancja: 12 m-cy
  • Stan: Nowy

Opis produktu

Wydajność nowej generacji z płytą główną Asrock H810M-H

Poznaj nowoczesne rozwiązanie dla swojego komputera – płyta główna Asrock H810M-H została zaprojektowana z myślą o bezkompromisowej stabilności i obsłudze najnowszych procesorów Intel Core Ultra (Series 2) na gniazdie LGA 1851. To idealny fundament pod wydajny system do pracy oraz multimediów.

Dzięki zaawansowanej sekcji zasilania, wsparciu dla szybkich pamięci DDR5 oraz kompaktowemu formatowi Micro ATX, ten model od marki Asrock doskonale sprawdzi się w różnorodnych konfiguracjach sprzętowych, oferując niezawodność potwierdzoną licznymi certyfikatami jakości.

Wsparcie dla procesorów Intel Core Ultra

Płyta główna Asrock H810M-H w pełni obsługuje najnowsze jednostki Intel Core Ultra (Series 2) dzięki nowoczesnemu gniazdu LGA 1851. Zapewnia to maksymalną moc obliczeniową oraz gotowość na najbardziej wymagające zadania.

Płyta główna Asrock H810M-H

Ultraszybka pamięć DDR5

Wyposażona w dwa gniazda DIMM obsługujące dwukanałową pamięć DDR5 o częstotliwości dochodzącej do 6400 MHz (OC). Pojemność do 128 GB pozwala na płynną pracę z wieloma aplikacjami jednocześnie oraz bezproblemową rozrywkę.

Płyta główna Asrock H810M-H

Nowoczesna łączność i szybkie dyski M.2

Zintegrowany interfejs M.2 (PCIe 4.0) oraz porty SATA III gwarantują błyskawiczne ładowanie systemu operacyjnego i aplikacji. Szybka karta sieciowa Gigabit LAN (Realtek RTL8111H) dba o stabilne połączenie z siecią przewodową.

Płyta główna Asrock H810M-H

Wysokiej jakości dźwięk i wideo

Układ audio Realtek ALC897 zapewnia 7.1-kanałowy dźwięk przestrzenny o wysokiej czystości. Z kolei wyjście HDMI 2.1 z obsługą rozdzielczości 4K (3840 x 2160 px) oraz HDR pozwala na wyświetlanie krystalicznie czystego obrazu.

Płyta główna Asrock H810M-H

Kompaktowy format Micro ATX i podświetlenie RGB LED

Format Micro ATX sprawia, że płyta bez problemu mieści się w mniejszych obudowach, oferując jednocześnie pełną funkcjonalność. Złącze RGB LED pozwala na personalizację wyglądu wnętrza komputera za pomocą efektownego podświetlenia.

Płyta główna Asrock H810M-H

Kluczowe Parametry:

  • Gniazdo procesora: LGA 1851 (obsługa Intel Core Ultra – Series 2)
  • Chipset: Intel H810
  • Obsługa pamięci: 2x DIMM DDR5 do 6400 MHz (maks. 128 GB)
  • Format płyty: Micro ATX (220 x 193 mm)
  • Gniazda rozszerzeń: 1x PCIe 4.0 x16, 1x PCIe 4.0 x1, 1x M.2 (PCIe 4.0)
  • Łączność: Realtek Gigabit LAN (brak wbudowanego Wi-Fi)
  • Wideo i Audio: HDMI 2.1 (4K), Realtek ALC897 (7.1 kanałów)

Bezpieczeństwo i certyfikacja (GPSR)

Dane producenta:
ASRock Inc., 2F., No. 37, Sec. 2, Jhongyang S. Rd., Beitou District, Taipei City 112, Tajwan

Podmiot odpowiedzialny w UE:
ACTION S.A., ul. Dawidowska 10, Zamienie, 05-500 Piaseczno, Polska, action@action.pl / www.action.pl

EAN produktu: 4711581490833

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Produkt zawiera wrażliwe elementy elektroniczne podatne na uszkodzenia przez wyładowania elektrostatyczne (ESD). Montażu należy dokonywać przy odłączonym zasilaniu sieciowym, najlepiej na macie antystatycznej. Produkt nie jest przeznaczony dla małych dzieci (ryzyko połknięcia małych części). Przestrzegaj instrukcji obsługi podczas instalacji procesora i pamięci, aby uniknąć wygięcia pinów w gnieździe LGA 1851.

Specyfikacja

Parametry techniczne

Czas wysyłki (w godzinach)24
Gniazdo procesoraLGA 1851 (Socket V1)
Producent procesoraIntel
ProcesorIntel Core Ultra (Series 2)
Obsługiwane gniazda procesoraLGA 1851
Wersja HDCP2.3
Obsługa High Dynamic Range (HDR)Tak
Maksymalna rozdzielczość3840 x 2160 px
HDCPTak
Obsługiwana prędkość zegara pamięci (maks.)6400 MHz
Ilość gniazd pamięci2
Typ slotów pamięciDIMM
Obsługa kanałów pamięciDwukanałowy
Maksymalna pojemność pamięci128 GB
Pamięć niebuforowanaTak
Obsługiwane rodzaje pamięciDDR5-SDRAM
Kompatybilność ECCECC lub Non-ECC
CertyfikatyFCC, CE, ErP/EuP ready
Kolor produktuCzarny
Rodzina płyt z chipsetamiIntel
Układ płyty głównejIntel H810
Układ audioRealtek ALC897
Obsługiwane systemy operacyjne WindowsWindows 11 x64
Format płyty głównejMicro ATX
Kanały wyjścia audio7.1 kan.
Szerokość produktu220 mm
Głębokość produktu193 mm
Złącze TPMTak
Liczba złączy wentylatorów obudowy1
Złącze audio na przednim paneluTak
Złącze wentylatora procesoraTak
Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)2
Złącze zasilania 12VTak
Ilość gniazd USB 2.02
Ilość złączy SATA III4
Gniazdo zasilania ATX (24-pin)Tak
LED RGBTak
Liczba złączy wentylatora CPU1
Liczba złączy RGB LED1
Rodzaj interfejsu sieci EthernetGigabit Ethernet
Kontroler LANRealtek RTL8111H
Przewodowa sieć LANTak
Wi-FiNie
Typ BIOSUEFI AMI
Dołączone śrubyTak
PrzewodySATA
Wspierane interfejsy dysków twardychM.2, SATA III
Obsługiwane rodzaje dyskówHDD & SSD
Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci5
Wersja HDMI2.1
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45)1
Liczba portów PS/21
Ilość portów HDMI1
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A4
Wejście linioweTak
Liczba portów USB 2.04
MikrofonTak
Gniazda PCI Express x1 (Gen 4.x)1
Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x)1
Liczba gniazd M.2 (M)1
1. największy rozmiar klucza M.22280
1. M.2 najwyższa generacja PCI Express4.0
pkwiu26.20.40.0

Opinie klientów

0 recenzji
0
0
0
0
0

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.